10 Aralık 2020, 12:53 tarihinde eklendi

Batuhan Kordel, Teşekkür adlı yeni şarkısını yayınladı.

Batuhan Kordel, Teşekkür adlı yeni şarkısını yayınladı.

"Dönme" şarkısı ve coverları ile dikkatleri çeken Batuhan Kordel, “Teşekkür” adlı yeni şarkısını yayınladı.

“Dönme”, ardından “Sıcak Şarap” ve “Aşkın En Güzel Hali” şarkılarını yayınlayan Batuhan Kordel, tüm dünya için zor geçen pandemi sürecinde önce Yeditepe Üniversitesindeki Elektrik ve Elektronik Mühendisliği eğitimini tamamladı. Mezuniyetinin hemen ardından yakın zamanda çıkaracağı yeni albümüne odaklandı.  
Bağımsız olarak yayınladığı 3 tekli çalışmasının ardından, hatırı sayılır bir kitle edinen genç müzisyen; yine  kendi yapımcılığı ile bağımsız yayınlayacağı yeni albümünün kayıtları için Harem’s Sound Stüdyoları ile çalışmaya başladı.

Genç sanatçı; dinleyicileri ile beraber büyüyen hikâyesinde, yeni albümünün heyecanını yaşarken, sosyal medyanın gücüne inanmakta, dijital platformlarda ve Youtube kanalında şarkılarını yayınlamakta.

Bunun dışında albüm sonrası ekibi ile planladığı konserleri pandemi kaynaklı ertelenmek zorunda kalınca, zaman zaman yaptığı Twitch, Discord ve Instagram hesaplarından açtığı yayınlarla takipçileri ile buluşmaya devam etmekte.

Batuhan Kordel’in daha önce yayınladığı şarkıları gibi yine söz ve müziği kendine ait olan, Kasım ayı sonunda yayınlanan şarkısı “Teşekkür”, Youtube ve birçok dijital platformda.

Youtube
Spotify
Apple Music / iTunes
Deezer

“Teşekkür” şarkısında emeği geçenler

Söz/Müzik: Batuhan Kordel
Müzik Prodüksiyon/Stüdyo: HaremS            

Kayıt: Mert Yüksel
Düzenleme/Mix: Efe Demiryoğuran        

Mastering: Evren Arkman
Çeliktelli Gitar/Perküsyon: Caner Güneysu
Elektrik Gitar: Erim Arkman
Bas Gitar: Efe Demiryoğuran
Viyolonsel: Timur Atasever
Kapak Görseli: Elif Çipan        

Lirik Video Düzenleme: Ilgın Nehir Günay

Batuhan Kordel Kimdir?
Batuhan Kordel, 19 Şubat 1997'de İstanbul’da doğdu. Müziğe 7 yaşında piyano ile başladı ve 2011 senesinde solo ve ritim gitarist olarak gruplarda çalmaya başladı. 2015 yılında müzik çalışmalarına solo kariyer şeklinde devam etmeye karar verdi. Yeditepe Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde okudu. Genç sanatçı profesyonel müzik çalışmalarına devam etmekte.

Instagram https://www.instagram.com/batuhankordel/
Menajerlik: Emre Tanrıkulu

 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *