29 Kasım 2020, 17:01 tarihinde eklendi

CONTEMPORARY ISTANBUL’UN 15. edisyonu için biletler satışta sunuldu

CONTEMPORARY ISTANBUL’UN 15. edisyonu için biletler satışta sunuldu

14 – 15 Aralık 2020 tarihlerinde VIP ön izleme, 16 – 20 Aralık 2020 tarihleri arasında ise genel ziyarete açık olacak olan Contemporary Istanbul’un genel ziyaret günleri için biletler 27 Kasım 2020’de Biletix üzerinden satışa sunuldu.

Bölgenin önde gelen çağdaş sanat fuarı Contemporaray Istanbul’un 15. edisyonu Akbank ana sponsorluğunda planlandığı tarihlerde hem fiziksel hem çevrimiçi olarak yapılacak olup; fuarın giriş fiyatları bu sene hafta arası ve hafta sonu, tam 120 TL, indirimli 80 TL olarak açıklandı.

Fuar İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak…

Contemporary Istanbul, bu yıl İstanbul Kongre Merkezi’nin 10 bin m2 fuar alanında yapılacak. Etkinlik alanına HES kodu ve ateş ölçümü yapıldıktan sonra girilebilecek ve ziyaretçiler fuar alanında bilet aldıkları saat aralığında kalabilecekler. Zaman aşamalı giriş, stratejik yerleşim ve yönlü akış gibi önlemler de uygulamada olacak. Covid 19 önlemleri doğrultusunda havalandırma sistemi de yalnızca taze dış havanın kullanılacak şekilde düzenleniyor. Ayrıca üzerlerinde “CI Sağlık Denetimi Ekibi”, “CI Health Inspection Team” yazan özel eğitilmiş bir ekip alanda hazır bulunacak. Ekibin görevi alınmış olan önlem ve uygulamaları kontrol etmek ve izlemek.

Fuar ziyaret saatleri:

16-17-18 Aralık Çarşamba, Perşembe ve Cuma

11:00-15:00

15:00-20:00

19 Aralık, Cumartesi

11:00-15:00

15:00-18:00

20 Aralık, Pazar

11:00-15:00

Sponsor bilgileri

15.kez fuarın ana sponsorluğunu üstlenen Akbank, küresel teknoloji devi Siemens, önde gelen lüks otomobil üreticisi Audi, uçuş noktalarına göre dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın da aralarında bulunduğu uluslararası markaların sponsorluğunu üstlendiği Contemporary Istanbul’un 15. edisyonu ile ilgili fiziki ve çevrimiçi fuarla ilgili biletler ve fuar hakkında daha fazla bilgi için www.contemporaryistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Hakkında

Akbank, çağdaş sanatın ülkemizdeki gelişimine büyük katkı sağlayan Contemporary İstanbul’u 15 yıldır aralıksız destekliyor. Topluma değer katan ve fayda sağlayan her alanda gelişimi, değişimi ve yeniliği önceliklendiren Akbank, kültür ve sanat alanında da yıllardır pek çok önemli proje sürdürüyor. Akbank hayata geçirdiği kültür ve sanat projelerinde; yerel ve evrensel mirasın korunarak gelecek kuşaklara aktarılmasını ve binlerce sanatsevere ulaşmasını hedefliyor. Türkiye’de çağdaş sanatı geniş kitlelerle tanıştıran ve kültür sanat gündeminin üst sıralarına taşıyan Contemporary Istanbul, Akbank’ın ana sponsorluğunda, global düzeyde bir çağdaş sanat etkinliğine dönüştü. Akbank, dünya çağdaş sanat çevrelerinde yakından izlenen Contemporary Istanbul’u desteklemeye devam ediyor.

İstanbul Kongre Merkezi açık adres:

Darülbedai Caddesi No:3 Harbiye, Şişli/İstanbul

İletişim için: Ebru Tekfidan 0533 311 29 60 – ebru.tekfidan@mcsaatchi.com

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *