22 Şubat 2021, 18:19 tarihinde eklendi

Duman'dan canlı online konser

Duman'dan canlı online konser

Duman'dan canlı online konser

Duman grubu, 27 Şubat akşamı JoJo platformunda müzikseverlerle buluşacak. Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı konserle sahnede olacak grubu, kullanıcılar online görüntülü odalarında izleyebilecek.

Ünlü rock grubu Duman, Jack Lives Here katkılarıyla 27 Şubat akşamı JoJo platformunda müzikseverlerle buluşacak. Vokal ve gitarda Kaan Tangöze, gitar ve geri vokalde Batuhan Mutlugil, bas gitar ve geri vokalde Ari Barokas, davulda Mehmet Demirdelen’in yer aldığı kadro ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı konserle sahnede olacak grup geçmişten bugüne unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

Kullanıcılar online görüntülü odalarına arkadaşlarını ve sevdiklerini davet ederek ya da tek tek başına konserin keyfini çıkarabilecek.

İNTERNETTE GERÇEK SAHNE PERFORMANSI ATMOSFERİ

Müzikseverler Duman konserini “gerçek sahne performansı atmosferinde’’ yaşatabilen, yüksek kaliteli ses ve görüntüye sahip yenilikçi platform JoJo’da tekil ya da odalı kategoriden biletlerle izleyebilecek.

Odalı bilet alan katılımcılar arkadaşlarıyla aynı anda görüntülü bir şekilde Duman’ın kült şarkılarına eşlik ederek konserin tadını çıkarabilecek.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *