23 Eylül 2020, 02:21 tarihinde eklendi

Elçin Poyrazlar Doğan Kitap'ta

Elçin Poyrazlar Doğan Kitap'ta

Gazeteci ve polisiye roman yazarı Elçin Poyrazlar'ın kitapları Doğan Kitap etiketiyle okurlarıyla buluşacak.

Doğan Kitap, yeni birlikteliği sosyal medya hesabından, "Polisiye ve gerilim romanlarının sevilen yazarı Elçin Poyrazlar Doğan Kitap'ta. Yeni romanını 2021 başlarında okurlarımızla buluşturacağımız için heyecanlıyız" ifadeleriyle duyurdu.

Takipçilerine bir mesaj yayınlayan Elçin Poyrazlar, "Yeni romanın yeni evi Doğan Kitap oldu. Yeni yıl için çoşkulu bekleyiş... Salgın, uykusuz geceler, köstekler ve destekler... Romanı ortaya çıkarma azabı ve zevki...Her şeye rağmen güzel şeyler. Yaşasın polisiye!" diyerek müjdeyi verdi.

Elçin Poyrazlar kimdir?

Elçin Poyrazlar Bursa’da doğdu. 1997’de ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Belçika’da Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler üzerine yüksek lisans yaptı. Brüksel’de ekonomi-politika doktorasını yaparken gazeteciliğe başladı. Cumhuriyet’in Brüksel ve Washington temsilciliklerinin ardından TimeOut, Huffington Post, Vocativ ve BBC gibi uluslararası medya kuruluşları için çalıştı. İlk polisiye romanı Gazetecinin Ölümü 2014’te, ikincisi Kara Muska 2016’da, üçüncüsü Mantolu Kadın 2018'de yayımlandı. Poyrazlar, İngiltere Polisiye Yazarları Derneği’nin (CWA) üyesi ve Türkiye’de Polisiye Yazarları Birliği’nin kurucularındandır.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *