05 Kasım 2021, 22:56 tarihinde eklendi

Gülşah Elikbank, Kitantik Online İmza Günlerinde

Gülşah Elikbank, Kitantik Online İmza Günlerinde

Online imza günlerinde bu hafta www.kitantik.com sitesinin konuğu Gülşah Elikbank.

Bilim-kurgu ve fantastik anlatılarıyla edebiyatımızda ismini duyuran yazarın ikisi gençlik romanı olmak üzere 10 kitabını; 9 Kasım Salı günü, gün sonuna kadar adınıza imzalı olarak sipariş verebilisiniz.

Doğan Kitap etiketiyle yayımlanmış; Âşıklar Gece Ölür, İhtimal, Rüya Takımı: Medusa'nın Pusulası, Rüya Takım 2 : Zehirli Hayal

KaraKarga Yayınları etiketiyle yayımlanmış;"Uykusuzlar" ile Günebakan Üçlemesinin birinci ve ikinci kitapları:"Mavi Dağ" ile "Siyah Nefes"

Profil Kitap etiketiyle yayımlanmış, aynı zamanda Günebakan Üçlemesi'nin üçüncü kitabı olan Kızıl Ölüm

KırmızıKedi Yayınevi'nden çıkan kısa sürede art arda baskılar ile okuyucu ile buluşan "Yalancılar ve Sevgililer" kitaplarını adınıza imzalı olarak sipariş verebilirsiniz.

Kitaplarınız sipariş adresinde kullandığınız isme imzalanacaktır. Farklı bir isim için talebinizi, adres adımındaki "Ad-Soyad" alanında belirtebilir veya sipariş sonrası Siparişlerim sayfasında "Soru Sor" butonuyla Milenka Sahaf'a mesaj göndererek bildirebilirsiniz.

İmza günü kapsamında verdiğiniz siparişleriniz, Gülşah Elikbank'ın kitaplarınızı imzalamasının ardından 15 Kasım haftasında kargoya verilecektir.

Gülşah Elikbank imzalı kitapları sipariş etmek için tıklayınız

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *