11 Kasım 2020, 15:53 tarihinde eklendi

Kitapyurdu'ndan 9.9 TL'ye Sesli Kitap Uygulaması

Kitapyurdu'ndan 9.9 TL'ye Sesli Kitap Uygulaması

Okurları 20 yıldır internet üzerinden kitapla buluşturan "kitapyurdu.com" sesli kitap uygulaması başlattı.

Kitapseverler, uygulama sayesinde yüzlerce sesli kitabı akıllı telefonlar aracılığıyla dinleyebilecek. Aylık abonelik sistemiyle sesli kitaplara ulaşabilen kullanıcılar, ilk kayıtta 30 günlük deneme süresinden faydalanabilecek. Görme engelliler ise bilgiye erişimi bir ayrıcalık olmaktan çıkarmasıyla da dikkati çeken uygulamayı tamamen ücretsiz kullanabilecek.
 
Son olarak "Doğrudan Yayıncılık" hizmeti ile gündemimizde olan ve bünyesindeki yazarlara 496 Bin TL ödeme yapan www.kitapyurdu.com yeniliklerine devam ediyor. Kitapyurdu, talebin giderek arttığı sesli kitap pazarına da "Kitapyurdu Sesli Kitap" uygulaması ile giriş yaptı. Uygulamanın bir süredir beta sürümünde olduğunu ve şimdi resmi olarak herkesin kullanımına açıldığını da hatırlatalım.
 
Yıllık abonelik 49.99 TL
 
Mevcut durumda 27 kategoride 500'den fazla sesli kitap barındıran Kitapyurdu Sesli Kitap, kütüphanesine her ay en az 10 yeni sesli kitap eklemeyi taahhüt ediyor. Lansman dönemi boyunca ilk 30 gün ücretsiz deneme şansı bulabileceğimiz Kitapyurdu Sesli Kitap uygulaması, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Aylık abonelikte 9,99 TL talep eden platform, yıllık aboneliği ise 49,99 TL olarak ücretlendirmiş. Diğer sesli kitap uygulamalarının fiyatlarıyla kıyasladığımızda, Kitapyurdu Sesli Kitap'ın fiyatlarının epey uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 
Kitapyurdu.com alışverişlerinden elde edilen puanlarla sesli kitap hizmetine erişmek mümkün
 
App Store ve Google Play Store üzerinden abonelik oluşturmanın yanı sıra, Kitapyurdu.com üyelerinin aşina olduğu platin üyelik ile ücretsiz sesli kitap erişimi sağlanabiliyor. Ayrıca Kitapyurdu.com alışverişlerinden elde edilen puanlarla da sesli kitap hizmetine erişebiliyorsunuz. Kitapyurdu tarafından belirlenen haftanın kitabı, premium olmayan kullanıcılar için de hafta boyunca ücretsiz sunuluyor. Yani hiçbir ücret ödemeden ayda 4 kitap dinleyebilmek mümkün oluyor. 

 

Kaynak (webrazzi)

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *