02 Ağustos 2020, 01:32 tarihinde eklendi

Kültür & Tarih Sohbetleri Beş Yaşında

Kültür & Tarih Sohbetleri Beş Yaşında

2015 yılından bu yana, Medyascopetv'de her hafta düzenli olarak yayınlanan "Kültür & Tarih Sohbetleri" programı yayın hayatında beş yılı geride bıraktı.

Cengiz Özdemir ve Ozan Sağsöz tarafından hazırlanan "Kültür & Tarih Sohbetleri" programı, Ağustos 2015'den beri Medyascopetv'de Yurt içi ve yurt dışından çeşitli üniversitelerden onlarca akademisyenlin konuk olduğu programlarda; edebiyattan mimariye, arkeolojiye, geniş yelpazede konulara yer veriyorlar. Haftalık olarak programlarına devam eden Kültür Tarihi sohbetleri, beşinci yılında, yayınlanmış 182 program ve 154 konuktan oluşan bölümleri ile Medyascopetv üzerinden yayın hayatına devam ediyor. 

İlk Program Ütü Masası Üzerinde Cep Telefonu Kaydı İle

Ozan Sağsöz, sosyal medya hesabından, programın beşinci senesini bitirdiğini duyuran paylaşımında; "İlk programı 1 Ağustos 2015'te benim evde kaydetmiştik. Ütü masası üzerine bir cep telefonuyla başladığımız programın bu kadar uzun soluklu olacağını düşünmüyordum. Daha doğrusu ne kadar yapacağımız konusunda bir fikrimiz yoktu. Nihayetinde gönüllü olarak yapıyoruz" ifadelerine yer verdi

Programın bölümleri için

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *