21 Eylül 2020, 20:50 tarihinde eklendi

MHP'den Rutkay Aziz'e tepki

MHP'den Rutkay Aziz'e tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı, Rutkay Aziz'i hedef aldı. İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter,“Bozacının şahidi şıracıdır!”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde aldığı yaşam boyu onur ödülünü Türk Tabipleri Birliği’ne (TTB) ve tüm sağlık çalışanlarına adayan Rutkay Aziz’i hedef aldı.

27. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde yaşam boyu onur ödülüne değer görülen Rutkay Aziz, ödülünü TTB'ye ve tüm sağlık çalışanlarına adadı. Aziz ödül konuşmasında “Onur ödülü. Ben bu ödülü, son derecede onurlu ve ilkeli bir biçimde emek veren Türk Tabipleri Birliği’ne hediye edeceğim. Bu hafta içinde sizlerin de selamlarınızı ve alkışlarınızı göndererek onları selamlayacağım. Hem sağlık emekçilerini hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada Rutkay Aziz’in ödül konuşmasını alıntılayarak “Bozacının şahidi şıracıdır!” diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Ulvi, “Rutkay Aziz’in aldığı onur ödülü kocaman bir muamma…Üstelik mezkur ödülünü Tabipler Birliğine adamış…Sanıyorum Liderimize tarizle nispet yapıyor! Yani halt ediyor, kendini kandırıyor! Bitmediler gitti! Rutkay Bey onur devredilmez. TTB kapatılsın…” ifadelerini kullandı.

 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *