28 Haziran 2020, 00:30 tarihinde eklendi

Netflix Temmuz Ayı Programını Duyurdu

Netflix Temmuz Ayı Programını Duyurdu

Netflix,merakla beklenen temmuz ayı programını duyurdu. Programda Hakan: Muhafız, Cursed, The Umbrella Academy gibi dikkat çekici birçok yapım bulunuyor.

 

NETFLİX DİZİLERİ

 

HAKAN MUHAFIZ - 9 TEMMUZ (4. SEZON)

Vezir ve Ölümsüzler günümüz İstanbul’una hükmeder. Hakan bir savaşı durdurmak için geçmişe yolculuk eder. Zeynep ise güçlü bir dönüşüm geçirir.

 

CURSED - 17 TEMMUZ

Fantastik türde bir yapım olan Cursed'de, gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue, halkını kurtarma görevinde çekici paralı asker Arthur ile güçlerini birleştirir.

 

LAS CHICAS DEL CABLE - 3 TEMMUZ (FİNAL SEZONU)

Lidia’nın en büyük rakibi, intikam için bir esir kampını kullanınca Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı mücadelelerinde daha da cüretkar hâle gelir.

 

STATELESS - 8 TEMMUZ

Cate Blanchett’ın başrolünü üstlendiği, aynı zamanda yürütücü yapımcıları arasında yer aldığı Stateless, bir göçmen gözaltı merkezinde mahsur kalmış insanların öyküsünü anlatıyor ve dört ana karakterin hayatlarına odaklanıyor. Bir tarikattan kaçan kabin memuru, işkenceden kaçan bir Afgan mülteci, geleceği olmayan işinden kaçan genç bir Avustralyalı baba ve ülkeyi sarsan bir skandala karışan bürokratın hayatları Avustralya çöllerindeki bu gözaltı merkezinde kesişiyor.

 

THE UMBRELLA ACADEMY - 31 TEMMUZ  (2.SEZON)

Süper güçlere sahip Hargreeves kardeşler, 2. sezon için geri dönüyor.

 

Vis a vis: EL OASIS - 31 TEMMUZ

Kadın hapishanesinde kalan bir grup mahkumun başından geçenleri anlatan Vis a Vis'in devam dizisinde Maca ve Zulema'nın yeni hayatları anlatılıyor.

 

WARRIOR RUN- 2 TEMMUZ

Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

 

 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *