17 Aralık 2020, 21:43 tarihinde eklendi

Performistanbul'dan 'Stay LIVE At Home' Performans Serisi

Performistanbul'dan 'Stay LIVE At Home' Performans Serisi

Performistanbul'un pandeminin ilk zamanlarında başlattığı "Stay LIVE At Home" performans serisi devam ediyor.

Aralık ayında beş sanatçı performans sergileyecek. Performistanbul’un yaşanılan bu sıra dışı günlere alternatif olarak geliştirdiği, pandeminin ilk zamanlarında kolektif bir deneyim ve paylaşım ağı yaratmayı amaçlayarak başlattığı "Stay LIVE At Home" performans serisi devam ediyor.

Hem performans sanatçılarının hem de izleyicilerin güvenli ortamlarından çevrimiçi dahil oldukları performans serisi, performans sanatının dönüşümü ve sürdürülebilirliğine önemli bir örnek oluşturuyor.

Aralık ayından performans yapacak sanatçılar arasında Rezzan Gümgüm (hafta içi her gün saat 19.00’da Instagram hesabından canlı), Alberto Monreal (20 Aralık’a kadar Instagram hesabından (@albertomonrealberto) canlı ve paylaşım), Fiontan Moran (tarih ve yayın yapacağı platform daha sonra açıklanacak), Dila Yumurtacı (1-21 Aralık, her gün saat 23.50’de YouTube Dila Yumurtaci hesabından) ve Amy Rosa (21 Aralık web sitesinden canlı yayın) bulunuyor. Daha fazla bilgi için Performistanbul’un sosyal medya hesapları takip edilebilir.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *